Jdi na obsah Jdi na menu
 


DIZKUZE O SOUTĚŽI

PROSÍM KDYŽ  SEM NĚCO PÍŠETE

              TAK SLUŠNĚ !!!!

LASKAVĚ SE PODEPISUJTE !!!

A VZÁJEMNĚ SE NEURÁŽEJTE !!!

NEPODEPSANÉ A URÁŽKY  MAŽU!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Slabý kusy Čejov (rezervní tým Trhačů Kadaň)

(MB, 8. 3. 2022 11:19)

Už jsem se bál, že Opatov přijme porážku se ctí.
Až budete mít nějaký hmatatelný neexistující důkaz o tom , že je ve SK Čejov někdo bývalí hráč,tak se o tom můžeme bavit. Ale pouštět tady do vzduchu sračky jen proto , že neumíte skousnout prohru...
Kdyby jste si před prvním zápasem sundali medaile z krku, tak teď vůbec nemusíme vést tuhle nesmyslnou debatu.

Re: Slabý kusy Čejov (rezervní tým Trhačů Kadaň)

(Nebuď DEBIL, 8. 3. 2022 13:37)

Pokud vím, tak Opatov s prohrou žádný problém neměl!! Když už si to ale vytáhl, tak ti hnedka pár hmatatelných důkazů pošlu: 1. hráč Patrik Kovařík je jak na soupisce HC Hasičů, tak na soupisce vaší, 2. ten stejný hráč nebyl uveden v Zápisu o utkání 1. čtvrtfinálový zápas, ikdyž byl na ledě. Nějak hodně náhod za sebou, nemyslíš?? Že jste obměnili tým a dopisovali hráče na Soupisku po termínu, je již známo. Někteří hráči z vašeho týmu se tím ani netají. Takže příště si prvně udělej pořádek v týmu, než tady budeš někoho osočovat, ty hvězdo. Nesmyslnou debatu si tu rozjel ty, takže si utři slzy a jdi radši něco dělat. Evidentně se totiž nudíš. Tak s chutí do toho a v půl je hotovo.

Re: Re: Slabý kusy Čejov (rezervní tým Trhačů Kadaň)

(Anonym, 8. 3. 2022 13:47)

Takže když hrál za Hasiče, kteří skončily na předposledním místě tak je to najednou bývalý hráč? Pochopim,kdyby byl rozdílový ale tento hráč hraje průměrně a nijak nepřečnívá hráče v soutěži. A to, že ho Hasiči nesmazaly ze soupisky za to úplně nemůže.

Re: Re: Re: Slabý kusy Čejov (rezervní tým Trhačů Kadaň)

(Nebuď DEBIL, 8. 3. 2022 14:01)

Není to bývalý hráč, ale jejich současný, protože ho mají na soupisce!! Stejně jako vy!! Když ho pak nepíšete ani do zápisů, tak je to vážně divný!! Jestli je rozdílový nebo není je snad jedno. Jsou tady nějaká pravidla a měla by se dodržovat!! Že ho Hasiči neodstranili ze soupisky není problém nikoho jiného než hráče, potažmo týmu. Ostatní mužstva si to dokáží pohlídat, tak byste mohli taky. Máte v tom bordel a pak tady brečíte, že na to někdo poukáže, nechápu!!

Re: Re: Re: Re: Slabý kusy Čejov (rezervní tým Trhačů Kadaň)

(Anonym, 8. 3. 2022 14:08)

Podívej se na zápasy v základní části kde je několikrát psaný v zápise.. kdyby ho potřebovali tajit tak ho tam nepíšou ;) a pokud ho zapomněli napsat v PO v prvním zápase a v druhém ho napsali tak je taky blbost, že by ho tajily ne?

Re: Re: Re: Re: Re: Slabý kusy Čejov (rezervní tým Trhačů Kadaň)

(Nebuď DEBIL, 8. 3. 2022 15:14)

Sorry, ale nemám na takový kraviny čas. Měj se, Ferdo

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slabý kusy Čejov (rezervní tým Trhačů Kadaň)

(Martin Krupiča, 11. 3. 2022 19:14)

Ahoj, vedení týmu slab. kusů mám na starosti já, a když to čtu, tak do toho v nesu aspoň trošku pořádku:

Ano je pravda, že jsem zapomněl zapsat P. Kovaříka, během prvního zápasu. Je to moje bota nejde mi tiskárna a použil jsem starý zápis, takže jsem kluky co hráli zapsal růčo a zapomněl jsem na Patrika, taky jsem Vám volal a omluvil se za to, říkali jste, že je to v pohodě, tady se něco změnilo ?

Jinak Ano je pravda Patrik byl zapsaný, zároveň u hasičů, ale Patrik jím říkal, že za ně hrát nebude a Hasiči ho pouze zapomněli smazat. (tahle druhá část, neívm kdo by so to měl hlídat, ale já si nedokážu představit, že bych procházel soupisky a hledal hráče, jestli náhodou není zapsaný za druhý tým ).
Jen pro informaci, letos má myslím Patrik za nás 8-9 zápasů. Možná proti Vám nebyl, protože jsme první zápas hrali v roce 2020 a to jsem ho na soupisce neměl a měl zraněné koleno půlku sezony.

Jinak nevím co bych na to mohl napsat, maximálně, že soupiska je přece veřejná, tak se tam podívejte prokontrolujte si to.

To že se mi team pozměnil, že mi první půlku nechodí hrát fotbalisti, to já asi neovlivním, ale co sjem si četl pravidla, tak tím nic neporušuji, to že jsem tuhle sezónu tým skoro zrušil, kvůli počtu lidí a nabíral sjem lidi to je taky pravda. (letos 1x odložený zápas + 1x kontumace asi mluví za vše)
Teď ke hře:
Každopádně byl jsem na obou zápasech (první jsem nedohrál) a musím říct, že to byl moc pěkný hokej a na konci ještě drama na nájezdy no nevím, prostě krásný play off zápas, za mě lepší než když někoho válcujete 20:0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slabý kusy Čejov (rezervní tým Trhačů Ka

(Kibuk HC Slavoj Opatov, 12. 3. 2022 8:17)

Vše ok. Jak říkáš vše jsme si vysvětlili. Nevím co se tady v té diskuzi děje. Obě čtvrtfinále byli vyrovnané. Postoupil tým co měl víc štěstíčka. Už se těším na novou sezónu, kdy Vám to snad vrátíme:-).
Hokeji zdar.

Re: Re: Slabý kusy Čejov (rezervní tým Trhačů Kadaň)

(MB, 8. 3. 2022 13:56)

1. Kovařík regulérně přešel, to že si ho hasiči nechali na soupisce není náš problém.
2.To že nebyl na ,, zápasové soupisce" je klidně možné, protože jak si zmínil byl dopsaný později tudíž na předtištěném papíru nebyl a zapomněl se dopsat...to nemá s náhodou nic společného.
3. Obměnit tým je proti pravidlům?
Jestli tu brečíte kvůli jednomu hráči...tak buďte v klidu , že ten vám to play-off neprohrál.

Re: Re: play-off

(Vachy21, 8. 3. 2022 14:17)

Nevím co tady řešíte,ale to o bývalých registrovaných hracích, patřilo k druhý sérii mezi Kamenen a Hubenovem,kde si borci vzali bývalou hokejku a nebylo jim to vůbec blbý,to že se pravidla soutěže mění během soutěže jak se to hodí vedoucímu je věc druhá,ale z Opatova tady nikdo nebrečí,je jen naše ostuda vypadnout s takovýmhle týmem,takže bych se m
klucí zase hodil do klidu

play-off

(Pepa, 6. 3. 2022 17:57)

Ahoj, to si vážně nikdo nevšímá, jak se mění sestavy na play-off? Ve dvou zápasech nastoupili za hůře postavené týmy po základní části bývalí registrovaní hráči a nic se neděje! Před několika lety právě z tohoto důvodu byl vyřazen Bílý Kámen, protože se to starostovi zrovna hodilo. Teď je asi jiná doba...

Re: play-off

(Zd, 8. 3. 2022 7:54)

Když víš že jsou registrovani tak to dokaž a nebreč po prohraném zapase . Neber si Kalhov do huby.

Re: Re: play-off

(Petr , 8. 3. 2022 9:58)

Někdo se jménem ZD se tady anonymně vyjadřuje, je škoda že týmy které celou sezónu nehrají zas až tak dobře teď školí nejlepší týmy. Po včerejší porážce Opatova doufám že prohraje i Kámen, nic proti nim nemám právě naopak ale když to má být nespravedlivý tak na všechny strany. A i přesto že bych si rád Kalhov nebral do huby tak všichni víme že by se to hned řešilo jinak, stejně jako 4 roky zpátky s Kamenem.

Re: play-off

(Petr, 7. 3. 2022 15:13)

Jen ta představa že by se to stalo náhodou Kalhovu, to by se to hned řešilo jinak.

Re: Re: play-off

(Vachy21, 7. 3. 2022 15:21)

Stim asi nezbejva než souhlasit,přijde mi to smutný,celej rok chodíš hrát stejně pak přijde playoff,a ty kterej si v základní části sotva nahraje,najednou ty ostatní školí

Brusle

(Marek, 16. 11. 2021 20:09)

Zdravím zdejší gólmany.zeptám se neměl by někdo brankářské brusle velikost 44-45. kdyžtak mail matlmarek@seznam.cz.dekuji

Brankář

(Marek Mátl, 28. 9. 2021 11:35)

zdravím všechny.chtěl bych se zeptat zda někdo z vas neshani gólmana.kdyby náhodou ano můžete se ozvat na 602320095.dekuji

Draft nabídka

(Martin HC Pučmipuk, 18. 8. 2021 13:48)

Zdar,
Pučmipuk nabízí draft. Nemusíš být dobrej v hokeji, stačí když hraješ rád a hlavně, když dáš aspoň poloviční docházku.
A prosím ne, pokud neumíš prohrávat a řveš na ty, co jim to nejde ;-).
Volej kdyžtak 606757846. Dík

Gólman

(Jakub, 18. 9. 2020 7:29)

Čau chlapi, nesháníte někdo brankáře?
Podnikovka,trenink....je mi to jedno, vezmu cokoliv
Dík Kuba
603543351

Konec sezóny

(Petr Andres (Bílý Kámen) , 13. 3. 2020 6:35)

Zdravím, nebylo by reálné dohrát zbývající zápasy této sezóny na začátku té nové? Bylo by to ke všem semifinalistům spravedlivé...
Protože, kdo chce medaili, kterou si člověk pořádně nevybojoval že ?
Sportu zdar chlapci 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Zdeněk Dvořák

774087591

zdkalhov@seznam.czArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 222289
Měsíc: 881
Den: 40